Jak działamy

Zobacz najnowsze filmy

Firma OPONY NA CZAS powstała z pasji do motoryzacji i chęci odpowiedzenia na nowe wyzwania i oczekiwania użytkowników samochodów.

Nasza motoryzacyjna przygoda kręci się już od wielu lat i nabiera prędkości z każdym kolejnym wyzwaniem.

Jacek i Tomek


CO NAS WYRÓŻNIA?

ikona

Usługa u Ciebie

Zabieramy cały sprzęt i przyjeżdżamy pod wskazany adres. Mobilna wymiana opon odbyć może się w domu, ogrodzie, pracy czy na parkingu, gdy Ty robisz zakupy. Tak, byś nie odrywał się od swoich zajęć lub obowiązków.

ikona

Szybko i kompleksowo

Czas wymiany opon to zaledwie 20 minut. Wymienimy wszystkie cztery koła. Po montażu – wyczyścimy felgi. Samochód musi być gotowy na 100% do kolejnej podróży.

ikona

Profesjonalnie

Nie jesteśmy przypadkową ekipą z punktu wulkanizacji. Tworzymy załogę zarówno pasjonatów motoryzacji, jak i zawodowców z długoletnim doświadczeniem.

ikona

Nowocześnie

Mamy sprzęt najnowszej technologii. Pracujemy na najlepszych rozwiązaniach parku maszyn Corghi i Hofmann. Używamy bardzo cichych kompresorów. Mobilna wymiana opon/kół odbywa się w pełni profesjonalnie.

ikona

Kalendarz przypomnień

Pamiętamy za Ciebie o terminach zmiany opon. Wysyłamy Ci przypomnienia przed sezonem letnim i zimowym. A gdy to jest konieczne, sugerujemy zakup nowych opon.

ikona

Magazyn

Nie masz gdzie trzymać opon? W naszym warsztacie wulkanizacyjnym stworzyliśmy miejsce, w którym Twoje opony będą przechowywane w optymalnych warunkach.

OFERTA

Wymiana opon na czas
w wyznaczonym przez Ciebie miejscu:

Oprócz flagowej mobilnej wymiany opon, mamy w swojej ofercie sprzedaż, depozyt, naprawę opon, pompowanie azotem, wymianę szyb, naprawę uszczerbków na szybach, serwis klimatyzacji czy kontrolę stanu akumulatora. Sprawdź Nas!

Możesz zamówić usługę jednorazową bądź wykupić jeden z pakietów, bardzo atrakcyjny cenowo. Pakiet BASIC, STOCK lub FREEZE to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić nawet 92 złote rocznie. To zawsze tańsza podstawowa usługa (wymiana opon lub przełożenie opon) plus cały szereg usług dodatkowych. To także wygoda, bezpieczeństwo i gwarancja kompleksowej opieki nad Twoim pojazdem przez cały rok.
Nasza mobilna wulkanizacja działa między innymi w takich miejscowościach jak: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Gniew, Kwidzyn, Malbork, Pelplin, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Tczew, Wejherowo oraz w mniejszych miejscowościach znajdujących się w naszym zasięgu.

Porównaj i przekonaj się, że warto!

więcej

W naszym warsztacie wulkanizacyjnym znajduje się magazyn, który pozwala przechowywać opony w optymalnych warunkach. Pomieszczenie zachowuje idealną temperaturę, jest pozbawione wilgoci i odpowiednio zaciemnione. Dbamy jednocześnie o całkowitą konserwację zarówno całych kół, jak i wyłącznie opon.

Przy wykupieniu pakietu STOCK magazynowanie kół jest GRATIS.

Koszt jednego sezonu przechowywania opon (komplet 4 koła) wynosi 80 zł lub 70 zł, jeżeli wybierzesz pakiet FREEZE.

Cena obejmuje czyszczenie i zabiegi konserwacyjne. Dodatkowo informujemy klienta o stanie opon i ich przydatności do dalszego użytkowania.

więcej
Oferujemy opony znanych i cenionych marek.
I to w konkurencyjnych cenach!


Zadzwon i sprawdź nas

530 49 49 49

SPRZĘT

Przyjeżdżamy do Ciebie całkiem nowym, specjalnie oflagowanym samochodem dostawczym. W celu mobilnej wymiany opon zabieramy ze sobą nowoczesny park maszyn. Jako profesjonalna, mobilna wulkanizacja obsługujemy nawet najbardziej wymagający i prestiżowy samochód. Wszystko – bez emisji zbędnego i dokuczliwego hałasu.

Maszyna całkowicie automatyczna, o doskonałych parametrach technicznych, z technologią leva la leva na czele. Pozwala na sprawną wymianę kół samochodów osobowych, dostawczych, typu SUV oraz lekkich ciężarówek z kołami o średnicy do 30". Posiadając taki sprzęt, mobilna wymiana opon oraz kół nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Sprzęt najnowszej generacji geoTOUCH™. Ramię pomiarowe 2D SAPE wprowadza automatycznie odległości, a ramię SmartSonar podaje szerokość felgi. Idealnie wyważone koła gwarantują Komfort oraz Bezpieczeństwo jazdy. Nasze wyważarki gwarantują, że mobilna wymiana opon oraz kół jest tak samo rzetelna jak u stacjonarnego wulkanizatora.

Niezwykle cicha i wydajna maszyna z serii redukującej prawie do 0 poziom hałasu. To kompaktowa wersja najbardziej uznawanej na świecie sprężarki tłokowej. Dzięki niej wymiana opon oraz mobilna wulkanizacja nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Profesjonalny sprzęt, o mocnym i ekonomicznym silniku. Dostarcza prąd przez długie godziny, nie ma więc możliwości, że go zabraknie. Świadcząć usługi mobilnej wulkanizacji oraz wymiany opon, profesjonalny agregat prądotwórczy musi być niezawodny. Taki właśnie jest Pramac S8000.

Wysokiej jakości akcesoria do obsługi ogumienia, które występują w różnych wariantach kolorystycznych. Od Ciebie zależy, który kolor wybierzesz. Oprócz praktycznego zastosowania, umożliwiają więc także przyjemny tuning estetyczny. Jak widzisz wulkaniazcja z 'Opony Na Czas' to nie tylko wymiana opon, to również aspekty estetyczne.

Ani zbyt mocno, ani zbyt słabo. Idealnie. Tak dokręcamy śruby w kołach. Używamy do tego sprawdzonych narzędzi Snap On. Klucze dynamometryczne mają dożywotnią gwarancję, a my gwarantujemy, że zawsze dokręcamy zgodnie ze specyfikacją modelu Twojego samochodu. Nasza mobilna wulkanizacja stawia na pełne bezpieczeństwo.

Pytania i odpowiedzi

1. Jak działa serwis Opony Na Czas?
Wulkanizacja Opony Na Czas zajmuje się sprzedażą i mobilną wymianą opon z dojazdem do klienta pod wskazany adres. Wystarczy, że zadzwonisz lub wypełnisz formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu. Nasza mobilna wulkanizacja działa w określonych regionach Polski, głównie w takich miastach jak: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Gniew, Kwidzyn, Malbork, Pelplin, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Tczew, Wejherowo, Bełchatów, Piotrków Trybunalski oraz w mniejszych miejscowościach znajdujących się w naszym zasięgu.
2. Co się stanie, gdy zamówię błędny rozmiar opon?
Zawsze prosimy naszych Klientów, aby dokładnie sprawdzali rozmiar opon przed zakupem. Jeżeli jednak wybrany rozmiar okaże się niezgodny z faktycznym, nasz zespół Obsługi Klienta dołoży wszelkich starań, by sprawę rozwiązać pozytywnie i zrealizować wymianę opon zgodnie z oczekiwaniami Klienta.
3. Na jaką godzinę mogę zamówić wykonanie usługi?
Mobilna wulkanizacja Opony Na Czas działa już od 7.00 aż do 19.00. Tak, byś czuł się komfortowo.
4. Czy mogę kupić opony w serwisie razem z montażem?
TAK. Jeśli kupisz u nas opony i znajdujesz się w naszym zasięgu, oferujemy mobilny montaż w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
5. Jak przechowywane są opony?
Opony przechowywane są na specjalistycznych stojakach w pomieszczeniu z optymalną temperatura ok. 15 stopni Celsjusza. Zarówno opony, jak i koła są zawsze wyczyszczone i odpowiednio zakonserwowane na czas leżakowania.
6. Czy są jakieś ukryte koszty usługi?
NIE. Ceny podane w Abonamencie i przy opcji Single są ostateczne. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z wybraną usługą wulkanizacyjną.
7. Czy przy wymianie opon/kół mogą zdarzyć się zarysowania na felgach?
NIGDY. Pracujemy na montażowniach bezłyżkowych, czyli nie dotykamy felgi żadnym narzędziem. Możesz mieć pewność, że koła Twojego samochodu wrócą w nienaruszonym stanie.
8. Co to jest usługa Single?
Jest to jednorazowa usługa zlecona przez Klienta. Usługa ta nie dotyczy dostępnych Pakietów.
9. Jaki jest czas trwania wykupionego Pakietu?
Czas trwania umowy zawartej w Abonamencie liczony jest od dnia zakupu przez okres 12 miesięcy. Pakiet zawsze obejmuje wymianę opon z letnich na zimowe oraz z zimowych na letnie. Przez cały okres trwania umowy obowiązuje także przechowywanie opon w magazynie.
10. Czy mogę zrezygnować z Pakietu w trakcie trwania umowy?
TAK. Zawsze możesz zrezygnować z zakupionego Pakietu. Umowa zostaje anulowana, a my zawracamy Ci niewykorzystaną kwotę z Pakietu.
11. Czy mogę zmienić wybrany Pakiet na inny w trakcie trwania umowy?
TAK. Zawsze możesz zmienić Pakiet na ten, który będzie Ci odpowiadał.
12. Kiedy sprawdzana i uzupełniana jest klimatyzacja?
Klimatyzację zawsze sprawdzamy w okresie wiosennym przy wymianie opon z sezonu zimowego na letni. Jeżeli wykupisz usługę Single usluge wykonamy w wyznaczonym przez Ciebie terminie.
13. Kiedy sprawdzany jest stan baterii?
Jeżeli masz wykupiony Pakiet, to baterię sprawdzimy przy wymianie opon w sezonie zimowym oraz letnim, czyli możesz być pewny, że bateria przez caly rok będzie sprawa w 100%.
14. Czy naprawa odprysków jest bezpieczna dla mojej szyby?
TAK. Naprawa odprysku jest w 100% bezpieczna i nie pozostawia śladu na szybie.
15. Czy moje dane osobowe są bezpieczne?
TAK. Twoje dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji zamówienia.
16. Czy firma posiada Ubezpieczenie na wykonywane usługi?
TAK. Posiadamy pełny pakiet ubezpieczeniowy.
17. Czy mogę zamówić więcej niż jedną usługę z oferty Single?
TAK, wybierasz tyle usług, ile potrzebujesz.
18. Na jakim obszarze działamy?
Nasza mobilna wulkanizacja nieustannie poszerza swój zasięg o kolejne obszary. Jeśli nie jesteś pewien czy dotrzemy pod wskazany adres możesz upewnić się sprawdzając to na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że wpiszesz swój adres a natychmiast dostaniesz odpowiedź czy znajdujesz się w naszej lokalizacji. Na tą chwilę wymiana opon oraz szereg innych usług wulkanizacyjnych odbywa się w takich miejscowościach jak: Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Sopot, Malbork, Gniew, Kwidzyn, Pruszcz Gdański, Pelplin, Tczew, Starogard Gdański, Wejherowo a także pobliskie mniejsze miejscowości.

Jesteśmy dla Ciebie

Ryszard

Adam

Wojciech

Grzegorz

Kevin

Hubert

Krzysztof

Kamil

Jakub

Martyna

Karol

Monika